War Thunder background
Tankový fotbal 2024!

Sportovci a fotbaloví fanoušci!

Zúčastněte se fotbalové soutěže, která ve vás zanechá trvalý dojem. Účastněte se fotbalových zápasů, získávejte body a odměny!

Od 12. března 12:00 do 14. března 11:45 jsou k dispozici tréninkové akce bez postupu v úspěších, které vám pomohou připravit se na soutěž.

Od 14. března 12:00 do 1. dubna 6:00 jsou fotbalové zápasy k dispozici denně v následujících časech: 12:00-15:00, 17:00-23:00 a 1:00-6:00.

Připojte se k ostatním hráčům v události 3v3 (sólo) nebo sežeňte svůj tým a bojujte až do závěrečného hvizdu v události 4v4 (skupina). Využívejte energii svého skluzu a skoku, abyste efektně trefili míč a získali odměny!

Fotbalové odměny!

Za každý gól, asistenci nebo brankářský zákrok získáte body postupu ke splnění úspěchu. Každá odměna se uděluje za určitý počet bodů získaných během zápasů v události "Tankový fotbal".

Za 100 bodů

Dekorace "Nejlepší fotbalista roku 2024"

Za 200 bodů

Profilový obrázek "Řidič dračího týmu"

Za 300 bodů

Kupón na emblém týmového transparentu "Draci" nebo "Tygři"

obraz

Za 400 bodů

Kupón na náhodnou fotbalovou kamufláž pro M551

Za 500 bodů

Kupón na jednu ze zlatých dekorací: Rukavice, míč nebo kopačka

Pozor: Odměny musí být přijmuty ručně. To provedete kliknutím na svou přezdívku ve hře, dostaňte se do sekce “Tankový fotbal” a klikněte na tlačítko “Ziskat odměnu”.

50 nejlepších hráčů v žebříčku každé události získá herní tituly:

• Nejlepší střelec - "Nejlepší útočník 2024"
  • Nejlepší asistence - "Nejlepší křídlo 2024"
  • Nejvyšší počet zákroků - "Nejlepší brankář 2024"

Podrobnosti o události

• Přesné podmínky každého úkolu a sledování svého pokroku zjistíte kliknutím na svou přezdívku a přechodem do nabídky úspěchy → Tankový fotbal.
  • Kupony na emblémy "Draci" a "Tygři", kupony "M551 fotbalová kamufláž" a kupony "Zlatá fotbalová dekorace" lze prodávat na Gaijin Burze.
  • Hráči na PlayStationu a Xboxu mohou každý kupon vyměnit za 100 Dluhopisů.
  • Do 4. dubna 12:00 si můžete zakoupit odměny v okně úspěchů, aniž byste museli splnit úkol.
  • Odměny budou uděleny 50 nejlepším hráčům v každé kategorii do 7. dubna.

Pravidla zápasu

• Každý zápas se skládá ze dvou poločasů po 5 minutách. Stejně jako u malé kopané se bere v úvahu pouze čistý hrací čas.
  • Pokud je výsledek nerozhodný, prodlouží se zápas o další 2 poločasy po 1,5 minutách. Pokud je na konci dvou poločasů a prodloužení na ukazateli skóre stále nerozhodný stav, vítězství se nepřiznává žádnému týmu.
  • Chcete-li v zápase 3 proti 3 vyhrát před koncem zápasu, musíte získat třígólový náskok.
  • Chcete-li v zápase 4 proti 4 vyhrát před koncem zápasu, musíte získat pětigólový náskok.
Získejte PLZ 83-130 v akci Inferno Cannon!